Penzion U Lejtnarů - Bednáreček

Wellness penzion a rekondiční centrum U Lejtnarů

Dvůr u Lejtnarů je rekonstruovaný středověký statek, který poskytuje možnost ubytování v klidném prostředí jižních Čech jak pro jednotlivé rodiny, firmy nebo rodinné oslavy.

V penzionu je 14 pokojů s celkovou kapacitou 40 lůžek. Některé pokoje nabízí spaní v patře.
Každý pokoj má vlastní dobře vybavenou koupelnu a WC, povlečení postelí.
 
Na penzionu je k dispozici prostorný výtah pro bezbariérový přístup a některé pokoje s vhodným bezbariérovým příslušenstvím pro vozíčkáře.
 
Ubytovaní mají k dispozici stravování ve společné jídelně i vlastní kuchyňku s ledničkou pro svou potřebu. Zázemí penzionu tvoří rekondiční centrum s bazénem se slanou vodou, vířivkou, saunou, párou, tělocvičnou,kulečníkem a stolním tenisem. Lze si zapůjčit sportovní potřeby.
 
Na dvoře je basketbalový plácek. Pro malé děti máme k dispozici postýlky, židličky a hračky s hernou.
Pro ubytované je k dispozici wifi připojení, televize a společenská místnost, sál pro tanec nebo cvičení.
 
K dispozici je slunný dvůr s pergolou, parketem, grilem a ohništěm. Na druhé straně domu můžete relaxovat na prostorné a klidné zahradě. Cesta za penzionem vede podél říčky rovnou do lesa. Zastavit se můžete u vodního kola s vodníkem, který potěší po cestě nejen malé děti.
 
Máme ohradu s koňmi, na kterých se po dohodě může jezdit. Před statkem jsou k dispozici zdarma parkovací místa. Okolí je ideální pro jízdy na kole a agroturistiku.
 
Příjemné jsou i výlety do Jindřichova Hradce, Slavonic, Žirovnice, Telče,Pelhřimova, výlety na rozhledny, v létě do obludišť, /poblíž HorníPěné/, také ZOO Horní pěná, na oslí farmu. Muzeum veteránů v NovéBystřici, v Dačicích aquapark nebo přírodní lom Řásná.
 
Podívejte se na idylickou zimu u nás

V zimním období má Bednáreček dobrou polohu pro lyžaře, v okolí jsou 3 lyžařské vleky i s technickým sněhem a večerním provozem. Informace na www.skicihadlo.cz   (ideální pro lyžařský a snowbordový výcvik pro školy), www.ski-mrakotin.cz, www.skibystrice.cz

 Budeme se na Vás těšit!

 

Wellness Penzion jižní Čechy

Stylové ubytování v jižních Čechách

Co u nás najdete?

krásné stylové 2 - 6 lůžkové pokoje

příjemný bazén se slanou vodou
(vhodný i pro děti)

sauna pro celou rodinu

pára pro celou rodinu

krásné okolí pro úžasné výlety

 

Wellness Penzion
Dvůr u Lejtnarů

Bednáreček 3
378 42 NOVÁ VČELNICE

Mobil: 603 280 593

e-mail: info@dvurulejtnaru.cz